Kacper Kudyba z medalami i powołaniem do kadry narodowej

2017-07-06, Autor: PS, źródło: IKS Cieszyn

Od 30 czerwca do 2 lipca w miejscowości Baskovce odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w Lekkoatletyce na zaproszenie organizatora wzięło w nich udział czworo reprezentantów IKS Cieszyn w tym mieszkający w Żorach Kacper Kudyba.

Podopieczni Zbigniewa Gryżbonia zdobyli 8 medali, 5 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy. Kacper zdobył dwa - srebrny w pchnięciu kulą i brązowy w rzucie dyskiem.

Na koniec zawodów uhonorowani specjalnymi statuetkami zostali zawodnicy, którzy uzyskali najbardziej wartościowe wyniki całych zawodów. W tym gronie znalazło się troje zawodników IKS Cieszyn, w tym właśnie Kacper, a poza nim Piotr Cieślik i Janusz Rokicki.

Po udanych startach Kacper Kudyba został powołany na obóz kadry narodowej juniorów.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0