Lekkoatletyka

Swoboda tuż za podium
0

Ewa Swoboda zajęła czwarte miejsce podczas lekkoatletycznych zawodów w Hengelo. Żorzanka startowała w gronie wymagających rywalek.

2017-06-12 09:43 Autor: gs
UKS „Czwórka” Żory: w Brzeszczach posypały się rekordy
0

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory pojechali na kolejne w tym sezonie halowe zawody. Najlepsze wyniki zanotowała jedna z juniorek młodszych, która w biegu na 300 metrów była najszybsza w kraju.

2017-01-20 07:00 Autor: df, źródło: UKS "Czwórka" Żory
Młodzi lekkoatleci z Żor odnieśli pierwsze sukcesy w nowym sezonie halowym
0

Zawodnicy UKS-u „Czwórka” Żory rozpoczęli sezon halowy. Za nimi pierwszy mityng w czeskiej Ostravie i pierwsze indywidualne sukcesy.

2017-01-11 21:00 Autor: df, źródło: UKS "Czwórka" Żory
Sztafeta Polski 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy 2016 w Amsterdamie
0

Lekkoatletyczne ME: sztafeta z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finałów. Padł rekord sezonu!

Reprezentacja Polski w sztafecie 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Amsterdamie.

2016-07-10 07:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 08:35 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA
Ewa Swoboda wygrała w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego bieg na 100 m
0

Ewa Swoboda pobiegła w Memoriale Kusocińskiego

W sobotę 18 czerwca Ewa Swoboda wzięła udział w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego, gdzie pobiegła na 100 m.

2016-06-19 10:10 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda z wynikiem 11,28 s na 100 m zadebiutowała w prestiżowym rzymskim mitingu ''Diamentowa Liga''
0

Ewa Swoboda zadebiutowała w rzymskiej Diamentowej Lidze

Ewa Swoboda, żorzanka będąca obecnie czołową sprinterką w naszym kraju, zanotowała debiutancki występ na Diamentowej Lidze w Rzymie.

2016-06-04 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe