Gepardy Żory

0

Odwołany mecz Gepardów

Dzisiejszy mecz ekstraligi baseballu pomiędzy TSB Demony Miejska Górka, a Gepardami Żory został odwołany.

2013-05-04 00:00 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

Gepardy rozpoczynają ekstraligę

W niedziele nowy sezon Ekstraligi Baseballu. Gepardy Żory w tym roku będą bronić tytułu mistrzowskiego.

2013-04-23 19:00 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
Gepardy Żory ogłaszają nabór
0

Zostań żorskim gepardem!

Zespół Szkół Nr 8 oraz Baseballowy Uczniowski Klub Sportowy „Gepardy Żory” ogłasza nabór kandydatów do klasy IV ( rocznik 2003) i do I klasy gimnazjum Mistrzostwa Sportowego o profilu baseball-chłopcy/softball- dziewczyny.

2013-02-04 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
1

Puchar Europy: Gepardy poznały rywali

Mistrzowie Polski poznali grupowych rywali w walce o Klubowy Puchar Europy. Gospodarzami turnieju, który rozegrany zostanie w dniach 17-23 czerwca, będzie chorwackie miasto Karlovac.

2013-01-23 00:00 Autor: mk, źródło: mat. prasowe
4

Gepardy Żory wśród najlepszych europejskich klubów

Gepardy Żory, pierwszy raz w historii, zostały sklasyfikowane w gronie 50 najlepszych baseballowych klubów w Europie. Aktualni mistrzowie Polski zajęli 46. miejsce w opublikowanym przez wyspecjalizowany portal mister-baseball.com rankingu.

2013-01-10 00:00 Autor: gs
Największe wydarzenie to oczywiście otwarcie Twinpigs.
0

NAJ...2012 roku, czyli przegląd wydarzeń ostatnich 12. miesięcy

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań. Pokusiliśmy się o subiektywną ocenę tego, co w Żorach w minionym roku było naj...

2012-12-31 07:30 Autor: mk
0

Wybieramy Młodego Sportowca 2012. Rusza głosowanie!

Czterech sportowców z czterech żorskich klubów zakwalifikowało się do konkursu na "Młodego Sportowca 2012". Teraz Wasza kolej na wyłonienie laureata. Już dziś rusza głosowanie.

2012-12-10 00:00 Autor: mk
4

Gepardy Żory mistrzem Polski!

Gepardy Żory pierwszy raz w historii zostały mistrzem Polski! W trzecim finałowym spotkaniu baseballowej Ekstraligi żorzanie pokonali na wyjeździe UKS Dęby Osielsko 14-4.

2012-10-08 00:00 Autor: gs
2

Gepardy Żory o krok od mistrzostwa Polski

W rozegranych w miniony weekend w Żorach dwóch pierwszych spotkaniach finału baseballowej Ekstraligi Gepardy Żory dwukrotnie pokonały UKS Dęby Osielsko.

2012-10-01 00:00 Autor: gs
2

Gepardy Żory walczą o mistrzostwo

Już w najbliższy weeknd (29 i 30 września) Gepardy Żory rozegrają dwa pierwsze spotkanie w finałowym pojedynku o tytuł baseballowego mistrza Polski. Ich przeciwnikiem będą Dęby Osielsko.

2012-09-27 00:00 Autor: gs, źródło: Gepardy Żory